FELHÍVÁS

közös imádságra:

Ha van manapság átfogó, nagy, közös feladat, téma a közbenjárásra, engesztelésre, az mindenki szerint az ukrajnai helyzet. Ezen belül viszont nagyon elhagyottnak és mellőzöttnek látom a kárpátaljai magyar testvéreket; a hivatalos média csak most kezdett halványan szólni valamit az elképesztően fenyegetett helyzetről, amelybe került ott a magyar és a ruszin lakosság. Ha jobban utánanézünk, borzalmakat tudhatunk meg.

Legyen napi imádságunk a kárpátaljai magyarokért, akiket a felszámolás, eltűnés fenyegető árnyéka borított be! Felajánlhatjuk értük a rózsafűzért, az irgalmasság imáját, a Szent Vér litániáját, a Lorettói litániát, stb.

Minden hó első szombatján szívesen fogadom a pécsszabolcsi templomban 9 - 15 óra között azokat, akik - Pécs kivételével - az ország bármely pontjáról jönnek életgyónást végezni, lelkivezetést, belső, lelki gyógyulásért való imát kérni, vagy okkult eredetű kötelékektől szeretnének megszabadulni.
A templom címe: 7628 Pécs, Szabadságharc u. 5.
Ehhez előzetes jelentkezést kérek a +36 30 725 5519 telefonszámon, vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen.

A márciusi és a májusi elsőszombaton nem leszek itthon, így a legközelebbi fogadó nap az április első szombatja.

Leányfalun a Szent Gellért Lelkigyakorlatos Házban a legközelebbi lelkigyakorlataim a következő időpontokban lesznek:

• Február 29.csütörtök este 18 órától 03. vasárnap 13 óráig.

Jelentkezés a Szent Gellért Lelkigyakorlatos Ház elérhetőségein.

Ezeken a lelkigyakorlatokon, amelyek Oltáriszentség – központúak, a testi-lelki gyógyulásért, a családi múlt terheitől, valamint különféle kötelékektől való szabadulásért hangzanak el tanítások és folynak az imádságok. Sor kerül egyéni megbeszélésekre és áldásokra is. Mind a négy nap szentmiséit a résztvevőkért ajánlom fel, az egyiket a negatív családi örökségtől való szabadulásért.

• Április 18 – 21.
  • Június 20 – 23.
  • Július 25 – 28.
  • Augusztus 22 – 25.
  • Október 24 – 27.
  • November 12 – 15.

Tanúságtétel:

A legutóbbi leányfalui lelkigyakorlaton, 2022. május 21-én ezt a tanúságtételt hallgathattuk meg:

12 évvel ezelőtt voltam Gál Péter atya lelkigyakorlatán Leányfaluban. Akkor ott megtagadtam az ezt megelőző, hosszú okkultista korszakomat. Otthon volt a pánikbeteg, depressziós 34 éves fiam, akit korábban, az évek során magam is bioenergiával kezeltem. Nem tudott eljönni Leányfaluba, mert otthon még a lakásból sem járt ki a félelmei miatt, és munkaképtelen volt. És Jézus Krisztus rajtam keresztül gyógyította meg őt a távolból! Amikor hazaértem a lelkigyakorlatról, a fiam már örvendezve fogadott. Aki nem tudott azelőtt az utcára kimenni, azóta dolgozik, jól van, a környezete csodálatára. Kigyógyult abból a depresszióból, amit a pszichiáterek sem tudtak meggyógyítani.
Dicsőség az Úrnak! Áldassék az Ő Neve!
Gabi